Wczytywanie strony

matson

O FIRMIE

Jesteśmy firmą remontowo-budowlaną z wieloletnim doświadczeniem. Zatrudniamy wykwalifikowanych fachowców, których praca w 100% spełnia oczekiwania Klientów. Korzystamy z najwyższej klasy materiałów, dopasowując je do finansowych możliwości Inwestorów. Chcesz dowiedzieć się ­więcej? Skontaktuj się z nami.

Roboty budowlane

Oferujemy kompleksowe wykonanie robót budowlanych w wariantach dogodnych dla Klienta. Prace wykonujemy zarówno w oparciu o dokumentację przekazaną przez Inwestora, jak i projekty sporządzone przez współpracujące z nami biura.

Wybudujemy zarówno Twój dom jak i lokal usługowy – od fundamentów, aż po dach.

Posiadamy referencje na trasy kablowe, oświetlenia, PPOŻ, a także stany surowe budynków przemysłowych, użyteczności publicznej, apartamentowców itd.

W czym się specjalizujemy?

 • zagospodarowanie terenów
 • przygotowywanie placów budowy
 • stany surowe
 • żelbety
 • mury
 • dachy

Remonty i prace wykończeniowe

Zastanawiasz się komu powierzyć remont swojego mieszkania? A może szukasz fachowców, którzy wykonają prace wykończeniowe w Twoim domu lub lokalu usługowym? Trafiłeś pod najlepszy adres.

Wykonujemy całą gamę usług z zakresu remontów i prac wykończeniowych. W czym się specjalizujemy?


 • wyburzenia
 • remonty elewacji
 • kompleksowe wymiany instalacji CO, sanitarnej, melioracje (kanaliza, rury preizolowane, kotły gazowe, elektryka)
 • wymiana okien, drzwi, elewacje,
 • prace ziemne (kostka brukowa, granitowa)

Dołącz

do grona naszych pracowników

Masz doświadczenie w branży budowlanej? A może chcesz zyskać doświadczenie pod czujnym okiem profesjonalistów? Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Zobacz

Wynajem

sprzętu budowlanego

Dysponujemy szerokim asortymentem maszyn i narzędzi budowlanych. Oferujemy sprzęt niezbędny zarówno na placu budowy, jak i podczas prac remontowo-wykończeniowych. Gwarantujemy korzystne warunki wynajmu oraz konkurencyjne ceny. Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zobacz

Usługi

co możemy dla Ciebie zrobić?

Wybudujemy zarówno Twój dom jak i lokal usługowy – od fundamentów, aż po dach.

Posiadamy referencje na trasy kablowe, oświetlenia, PPOŻ, a także stany surowe budynków przemysłowych, użyteczności publicznej, apartamentowców itd.

Zobacz

Dlaczego my?

Jesteśmy zawodowcami

Nasz firma skupia zawodowców, wirtuozów branży budowlanej. Lata pracy zarówno przy większych, jak i indywidualnych inwestycjach sprawiły, że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Dlatego możesz mieć pewność, że całość Twojego zlecenia zostanie zrealizowana perfekcyjnie – od fundamentów aż po dach.

Jesteśmy solidni

Najlepszą nagrodą po wykonaniu zlecenia jest zadowolenie Klienta z końcowego efektu. U nas nie ma miejsca na fuszerkę. Dbamy o bezpieczeństwo, porządek i każdy szczegół projektu. Prace realizujemy rzetelnie, dbając o najwyższą estetykę wykonania.

Dotrzymujemy terminów

Przed rozpoczęciem prac wykonujemy dokładną analizę ich trwania. Potrafimy precyzyjnie oszacować, ile zajmie ich realizacja. Wyznaczamy nieprzekraczalny termin zakończenia usługi, którego zawsze przestrzegamy.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie

Masz nietypowy projekt, który będzie dla nas wyzwaniem? Czekamy na niego! Pozostaniesz z nami w ścisłej współpracy, a my wykonamy prace respektując wszelkie ustalenia. Tak, by efekty naszej pracy w 100% odzwierciedliły Twoje wyobrażenie.

Mamy najlepsze oferty

Oferujemy najlepszą jakość wykonania i nawet w przypadku ograniczonego budżetu potrafimy znaleźć korzystne rozwiązanie. Dokonujemy przejrzystej wyceny przewidywanych prac i kosztów materiałów – dopasowujemy je indywidualnie do możliwości finansowych Klienta.

Nasi Klienci o nas