MATSON kontakt
MATSON kontakt pomorskie

MATSON Firma Budowlana
Mateusz Stanuch

ul. Świętojańska 5B,
14-500 Braniewo

NIP: 5821621697
REGON: 281387780

MAT-SON Sp. z o.o.

ul. Waląga 10/2
83-000 Pruszcz Gdański

NIP: 6040224772
REGON: 389383749
KRS: 0000909797

BUDOWNICTWO

FOTOWOLTAIKA

PRACA

REALIZACJE

Przedsięwzięcia z zakresu hydrotechniki to prace, które nigdy nie są rutynowe i powtarzalne. Dostarczają wielu wyzwań, a efekt pod postacią tamy, kanału żeglugowego, realizacji w porcie morskim czy w pasie technicznym wybrzeża stawiają wysokie wymagania i pozwalają na wypracowanie spektakularnego efektu. Od kilku lat zbieramy doświadczenie w tym zakresie i już dziś możemy pochwalić się realizacjami w zakresie hydrotechniki, które napawają nas dumą.

 

Jedną z takich realizacji była budowa terminalu promowego w Gdyni z naszym udziałem. To największa od 50 lat inwestycja realizowana w Porcie Gdynia. Obiekt ma na celu umożliwienie przyjęcia większych promów o długości do 240 metrów, a także skrócenie czasu powiązanego z zawinięciem statku do portu. Dzięki tej budowli możliwa będzie obsługa transportu promowego w systemie dwupoziomowym przy wykorzystaniu jednego stanowiska promowego oraz obsługa ruchu pasażerskiego przy pomocy galerii łączącej stanowisko promowe z terminalem.

 

Inną realizacją, z naszym udziałem była budowa nabrzeża wraz z infrastrukturą na szlakach wodnych jeziora Mikołajskiego. To prace, które objęły modernizację promenady w Mikołajkach, budowę pomostów, budynków oraz wiat. Kolejna inwestycja z niesamowitym efektem, która dostarczyła nam wielu wyzwań.

 

Poszukujesz firmy, która podejmie się prac związanych z budownictwem hydrotechnicznym?

Zgłoś się do nas, a przygotujemy dla ciebie wycenę robót.

matson logo
MATSON kontakt
MATSON kontakt

BUDOWNICTWO HYDROTECHNICZNE

Hydrotechnika Pomorskie Gdańsk Gdynia Warmińsko-Mazurskie Matson

KONTAKT

Budowle morskie to takie, które znajdują się nad lub pod wodą i są zlokalizowane w portach morskich albo w pasie technicznym wybrzeża np. falochrony, pomosty, nabrzeża , bulwary, łamacze fal, dalby.

Budowle śródlądowe to zapory, śluzy wodne, jazy, elektrownie wodne, wały przeciwpowodziowe, kanały oraz zbiorniki wodne.

Budownictwo hydrotechniczne to jedna z gałęzi budownictwa, która wyróżnia się wyjątkową specyfiką oraz spektakularnymi efektami końcowymi. Budowle hydrotechniczne, które wykonujemy dzieli się na śródlądowe oraz morskie.