MATSON kontakt
MATSON kontakt pomorskie

MATSON Firma Budowlana
Mateusz Stanuch

ul. Świętojańska 5B,
14-500 Braniewo

NIP: 5821621697
REGON: 281387780

MAT-SON Sp. z o.o.

ul. Waląga 10/2
83-000 Pruszcz Gdański

NIP: 6040224772
REGON: 389383749
KRS: 0000909797

BUDOWNICTWO

FOTOWOLTAIKA

PRACA

REALIZACJE

matson logo
MATSON kontakt
MATSON kontakt

BUDOWNICTWO PRZEMYSŁOWE

Budownictwo przemysłowe opiera się na zabudowie przestrzennej m.in. dużych hal produkcyjnych. Ta gałąź budownictwa charakteryzuje się nie tylko zagospodarowaniem przestrzeni w najbardziej umiejętny sposób z perspektywy budowlanej, ale i dostosowania budowli do specyfiki procesów produkcyjnych oraz technologicznych.  W zależności od potrzeb budowlę przemysłową możemy zrealizować w tradycyjnej technologii, czyli murowaną lub też żelbetową oraz w formie stalowej hali.

 

WŚRÓD WYKONYWANYCH  PRZEZ NAS PRAC MOŻNA WYRÓŻNIĆ MIĘDZY INNYMI:

hale magazynowe i produkcyjne

garaże wielkopowierzchniowe

fabryki

galerie handlowo-usługowe

biura i hotele

budowle energetyczne

Współpraca z nami w zakresie budownictwa przemysłowego to gwarancja profesjonalizmu na każdym etapie pracy. Można liczyć zarówno na optymalizację kosztów inwestycji i dostosowanie ich do określonego budżetu, jak i dokładne określenie celu inwestycji. W trakcie budowy trzymamy się ściśle wyznaczonego harmonogramu i stale nadzorujemy postępy naszej pracy.

 

W ramach realizacji w zakresie budownictwa przemysłowego możemy pochwalić się dla przykładu budową Elektrowni Węglowej C w Ostrołęce. W tym zakresie wykonaliśmy prace zbrojarskie i żelbetowe w całości na jednym z pylonów o wysokości 130 metrów w 1,5 miesiąca.

Na swoim koncie mamy także budowę Stacji Odsiarczania Spalin w Kwidzynie czy Kompleksu Produkcyjnego Hala Flex w Tczewie.