Współpraca z nami w zakresie budownictwa przemysłowego to gwarancja profesjonalizmu na każdym etapie pracy. Można liczyć zarówno na optymalizację kosztów inwestycji i dostosowanie ich do określonego budżetu, jak i dokładne określenie celu inwestycji. W trakcie budowy trzymamy się ściśle wyznaczonego harmonogramu i stale nadzorujemy postępy naszej pracy.

 

W ramach realizacji w zakresie budownictwa przemysłowego możemy pochwalić się dla przykładu budową Elektrowni Węglowej C w Ostrołęce. W tym zakresie wykonaliśmy prace zbrojarskie i żelbetowe w całości na jednym z pylonów o wysokości 130 metrów w 1,5 miesiąca.

Na swoim koncie mamy także budowę Stacji Odsiarczania Spalin w Kwidzynie czy Kompleksu Produkcyjnego Hala Flex w Tczewie.

hale magazynowe i produkcyjne

garaże wielkopowierzchniowe

fabryki

galerie handlowo-usługowe

biura i hotele

budowle energetyczne

Budownictwo przemysłowe opiera się na zabudowie przestrzennej m.in. dużych hal produkcyjnych. Ta gałąź budownictwa charakteryzuje się nie tylko zagospodarowaniem przestrzeni w najbardziej umiejętny sposób z perspektywy budowlanej, ale i dostosowania budowli do specyfiki procesów produkcyjnych oraz technologicznych.  W zależności od potrzeb budowlę przemysłową możemy zrealizować w tradycyjnej technologii, czyli murowaną lub też żelbetową oraz w formie stalowej hali.

 

WŚRÓD WYKONYWANYCH  PRZEZ NAS PRAC MOŻNA WYRÓŻNIĆ MIĘDZY INNYMI:

BUDOWNICTWO PRZEMYSŁOWE

MATSON kontakt
MATSON kontakt
matson logo

REALIZACJE

PRACA

FOTOWOLTAIKA

BUDOWNICTWO

MAT-SON Sp. z o.o.

al. Grunwaldzka 56/113
80-241 Gdańsk

NIP: 6040224772
REGON: 389383749
KRS: 0000909797

MATSON Firma Budowlana
Mateusz Stanuch

ul. Świętojańska 5B,
14-500 Braniewo

NIP: 5821621697
REGON: 281387780

MATSON kontakt pomorskie
MATSON kontakt