KONTAKT

Duże znaczenie ma dobór współpracujących z nami osób. Do wykonywanych robót zatrudniamy wyłącznie doświadczoną i profesjonalną kadrę pracowniczą. W przeprowadzaniu prac natomiast korzystamy z własnego zaplecza technicznego. Jesteśmy elastyczni – w zależności od zlecenia możemy pełnić rolę generalnego wykonawcy w ramach danej inwestycji lub też funkcjonować jako Twoja firma podwykonawcza. Pomimo stosunkowo krótkiego działania w budownictwie udało nam się zrealizować z sukcesem wiele inwestycji dla czołowych deweloperów na rynku.

 

Poszukujesz wykonawcy lub podwykonawcy w zakresie wymienionych prac na terenie Trójmiasta (Gdańsk, Gdynia, Sopot) lub okolic? Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Nie zamykamy się tylko na ten obszar działania jednak nasze usługi świadczymy głównie na terenie województwa Pomorskiego i Warmińsko-Mazurskiego.

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą prześlij nam swoją propozycję na bazie której będziemy mogli przedstawić Ci naszą ofertę.

Szukasz wykonawcy robót zbrojarskich, wykonawcy robót murowych, czy wykonawcy robót hydrotechnicznych? Jesteś w dobrym miejscu. Firma Matson specjalizuje się w świadczeniu usług budowlanych powiązanych zarówno z wznoszeniem nowych inwestycji, jak i przebudową już istniejących budynków.  Wśród przedmiotów obranej przez nas specjalizacji na szczególną uwagę zasługują prace konstrukcyjne, ziemne, instalacyjne oraz wykończeniowe. Wyróżniamy się wysoką jakością świadczonych usług, doświadczeniem i profesjonalizmem. Początkowo nasze doświadczenie zdobywaliśmy głównie w zakresie prac murarskich oraz prac żelbetowych. Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku kilka lat temu poszerzyliśmy naszą ofertę o hydrotechnikę i od tego czasu zdobyliśmy spore doświadczenie również w tej dziedzinie, w której to obecnie prężnie działamy i dalej się rozwijamy.

O NAS

ZOBACZ NASZĄ OFERTĘ:

FOTOWOLTAIKA

BUDOWNICTWO

MATSON kontakt
MATSON kontakt
matson logo

REALIZACJE

PRACA

FOTOWOLTAIKA

BUDOWNICTWO

MAT-SON Sp. z o.o.

al. Grunwaldzka 56/113
80-241 Gdańsk

NIP: 6040224772
REGON: 389383749
KRS: 0000909797

MATSON Firma Budowlana
Mateusz Stanuch

ul. Świętojańska 5B,
14-500 Braniewo

NIP: 5821621697
REGON: 281387780

MATSON kontakt pomorskie
MATSON kontakt