MATSON kontakt
MATSON kontakt pomorskie

MATSON Firma Budowlana
Mateusz Stanuch

ul. Świętojańska 5B,
14-500 Braniewo

NIP: 5821621697
REGON: 281387780

MAT-SON Sp. z o.o.

ul. Waląga 10/2
83-000 Pruszcz Gdański

NIP: 6040224772
REGON: 389383749
KRS: 0000909797

BUDOWNICTWO

FOTOWOLTAIKA

PRACA

REALIZACJE

Zatrudnimy elektryków i monterów do pracy przy farmach fotowoltaicznych lub mikroinstalacjach fotowoltaicznych na terenie całej Polski.

Obowiązki:
- Wykonywanie prac elektrycznych oraz prac ziemnych na farmach fotowoltaicznych m.in. układanie kabli AC i DC, wykopy pod okablowanie, montaż bednarki, połączenia elektryczne elementów, wykonywanie pomiarów elektrycznych
- Wykonywanie mikroinstalacji fotowoltaicznych m.in. montaż paneli i konstrukcji, układanie tras kablowych, uziemienie instalacji, konfiguracja falownika/mikrofalowników, przeszkolenie klienta z obsługi
- Raportowanie realizacji robót i wysyłka dokumentacji pomontażowej

Wymagania:
- Dyspozycyjność i gotowość do pracy na terenie całego kraju/województwa
- Doświadczenie przy instalacjach fotowoltaicznych bądź elektrycznych
- Uprawnienia SEP w zakresie dozoru jak i eksploatacji (D, E), bądź gotowość do ich wyrobienia
- Umiejętność pracy zespołowej
- Prawo jazdy kat. B

Mile widziane:
- Znajomość czytania projektu tj. schematu elektrycznego i wizualizacji z wymiarowaniem
- Znajomość  zagadnień elektrycznych i różnych systemów montażowych
- Prawo jazdy kat. C

Oferujemy:
- Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
- Stałość zleceń
- Wsparcie od doświadczonego i pomocnego zespołu
- Niezbędne narzędzia do pracy
- Zapewnienie zakwaterowania i transportu

ELEKTRYK/MONTER INSTALACJI PV

PRACA