PRACA

FIRMY PODWYKONAWCZE

Chętnie nawiążemy współpracę z całymi ekipami na zasadzie podwykonawców.

Poszukiwane ekipy: zbrojarskie  |  ciesielskie  |  murarskie  |  płytkarskie  |  dekarskie  |  elektryczne

Obowiązki:

 - Wykonywanie prac branżowych na podstawie udostępnionej dokumentacji

- Koordynacja pracy i kontrola nad pracownikami

- Mile widziana gotowość do pracy w delegacjach

Wymagania:

- Doświadczenie zawodowe

- Dyspozycyjność, zaangażowanie i chęci do pracy

 Oferujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe lub akordowe

- Rozliczenia na podstawie faktury

Szczegółowe warunki współpracy każdorazowo do ustalenia w zależności od typu i wielkości zleconych prac.

MATSON kontakt

REALIZACJE

PRACA

FOTOWOLTAIKA

BUDOWNICTWO

MAT-SON Sp. z o.o.

al. Grunwaldzka 56/113
80-241 Gdańsk

NIP: 6040224772
REGON: 389383749
KRS: 0000909797

MATSON Firma Budowlana
Mateusz Stanuch

ul. Świętojańska 5B,
14-500 Braniewo

NIP: 5821621697
REGON: 281387780

MATSON kontakt pomorskie