KONTAKT

GENERALNY WYKONAWCA

PODWYKONAWCA

MATSON kontakt
MATSON kontakt
matson logo

W zależności od potrzeb Klienta możemy podjąć się prac budowlanych jako generalny wykonawca lub w konsorcjach, bądź też jako podwykonawca. W przypadku niektórych inwestycji sami także poszukujemy podwykonawców.

 

Przy wyborze wykonawcy warto kierować się kryterium doświadczenia. My możemy się nim pochwalić. Na naszym koncie są różnorodne realizacje osadzone w różnych odmianach prac budowlanych jak i wiele ukończonych inwestycji. Wciąż się doszkalamy i nabieramy doświadczenia w różnych obszarach tak, by zaoferować naszym Klientom usługi najwyższej jakości.

 

Generalne wykonawstwo jako kompleksowa usługa pozwala zleceniodawcy spać spokojnie – to my przejmujemy odpowiedzialność za terminowe wykonanie poszczególnych etapów prac i to na nas spoczywa odpowiedzialność za podwykonawców. Jako generalny wykonawca przejmiemy kwestie planowania budowy, organizacyjne oraz prawne.

 

Ponadto, jesteśmy dostępni w zakresie prac jako podwykonawca. Chętnie podejmujemy się robót w zakresie budownictwa mieszkaniowego, hydrotechnicznego czy przemysłowego. Zrealizowane przez nas prace pozwolą dostrzec nie tylko kompleksowość, ale i skupienie na detalach.

 

Z tego też względu bez wahania możesz powierzyć nam wykonanie prac budowlanych o różnej specyfice. Zapraszamy do kontaktu!

Wyślij zapytanie na adres mailowy: biuro@matson.pl, bądź wypełnij nasz formularz kontaktowy.

REALIZACJE

PRACA

FOTOWOLTAIKA

BUDOWNICTWO

MAT-SON Sp. z o.o.

al. Grunwaldzka 56/113
80-241 Gdańsk

NIP: 6040224772
REGON: 389383749
KRS: 0000909797

MATSON Firma Budowlana
Mateusz Stanuch

ul. Świętojańska 5B,
14-500 Braniewo

NIP: 5821621697
REGON: 281387780

MATSON kontakt pomorskie
MATSON kontakt